Ekleyen on 2013-02-17

Kraliçe AyreenKraliçe Ayrenn Elder Scrolls Online da karşımıza çıkacak dişi bir Altmer dir. İmparatorluk tahtı için diğer gruplarla yapılacak savaşlarda Aldmeri Hükümdarlığı kendisi tarafından yönetilecek. High Elf (Kıdemli Elf) olmak için yaşı çok gençtir (28). İkinci çağda yaşanan Khahaten Gribi sonrası Elsweyr de düzeni onun kurduğu söylenir. Ayrıca Bosmer Kralı Aeradan ın Colovian ları geri püskürtmesi için ona yardım etmiştir.

Ayreen, Kral Hidelith ve Kraliçe Tuinden in kızıdır. İkinci çağın 555 senesinde doğmuştur. Daha gençken kendini birşeyler öğrenmek için o kadar çok kaptırırdı ki birkaç gün kimse onun nerede olduğunu bilinmezdi ve geri döndüğünde bazı yetenekleri geliştirdiği gözlenirdi.

563 yılında, Ayreen 8 yaşındayken tüm aile Kristal Kulede bir araya geldi. Bu toplanmanın amacı Ayreen in Sapiarch Labirentine, Altmeri Krallık Uygulamalarını öğrenmeye gitmesini kutlamaktı. Fakat Ayreen uzun bir süre yokoldu ve bir daha bulunamadı. Ayreen in yokluğunda küçük kardeşi Naemon onun yerini alarak tahtın varisi oldu. Uzun bir süre sonra Velyn Limanından bir haber geldi ve Ayreen in geri döndüğü söylendi. Seyahatleri sırasında yeteneklerini de çok geliştirmişti ve 580 senesinde geldiği gibi Kralice ünvanı verildi.

*Sitemizde bulunan bilgilerin tümü tarafımızca tercüme edilmiştir ve üçüncü şahıs ve siteler tarafından izinsiz olarak kullanılması yasaktır.

Cevap gönder